SCG — przestrzeń otwarta dla ludzi.

Dzisiaj Stocznia Centrum Gdańsk to uniwersalna, żywa przestrzeń tworzona głównie przez lokalną społeczność. Pełna energii i nastawiona na przyszłość. Miejsce, w którym człowiek i jego potrzeby są najważniejsze, a wszystkie funkcje są zharmonizowane, tworząc spójny ekosystem.

od 29.04

SEZON na 100cznia

Wpadajcie na 100cznie otworzyć z nami kolejny sezon wspólnego jedzenia, tańczenia, słuchania muzyki, oglądania filmów i dzielenia się innymi przyjemnościami życia. Startujemy z początkiem długiego weekendu, z mocnym wsparciem rodziny i przyjaciół.

więcej informacji

od 12.05

Otwarcie ELEKTRYKÓW

OTWARCIE ELEKTRYKÓW 2023 12 maja otwieramy sezon na Elektryków! 6 przestrzeni, 5 scen i ponad 20 artystów. W kolejnych tygodniach odsłonimy wszystkie atrakcje oraz line-up otwarcia.

więcej informacji

od 26.01

DŹWIGAMY HISTORIĘ

Europejskie Centrum Solidarności zaprasza na cykl comiesięcznych wykładów popularnonaukowych, których głównymi bohaterami są Stocznia Gdańska oraz jej pracowniczki i pracownicy.

więcej informacji

od 22.01

Wystawa STOCZNIA

Oprowadzanie kuratorskie

więcej informacji

Ceramika

Glina i Wino Warsztaty ceramiczne dla każdego! Gdańsk, ul. Elektryków 132b

więcej informacji

7-10.06

Mystic Festival

Mystic Festival to przede wszystkim muzyka. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, King Diamond, Slipknot, Nightwish i Celtic Frost. Gościmy i żywe legendy, i najgorętsze zjawiska sezonu.

więcej informacji

O SCGCentrum wydarzeń

Zobacz więcej