SCG — przestrzeń otwarta dla ludzi.

Dzisiaj Stocznia Centrum Gdańsk to uniwersalna, żywa przestrzeń tworzona głównie przez lokalną społeczność. Pełna energii i nastawiona na przyszłość. Miejsce, w którym człowiek i jego potrzeby są najważniejsze, a wszystkie funkcje są zharmonizowane, tworząc spójny ekosystem.

24-25.09

POWER ON:

Konferencja. Kompetencje przyszłości w branży kreatywnej. To dwudniowe wydarzenie odpowiadające na większość potrzeb edukacyjnych osób z branży kreatywnej. Ma na celu wspieranie poprzez dostarczenie nowej wiedzy i innowacyjnych rozwiązań z zakresu kreatywnego, technologicznego i biznesowego. Zadaniem 𝗣𝗢𝗪𝗘𝗥 𝗢𝗡: jest również nawiązanie bezpośredniego połączenia między młodymi, pełnymi pomysłów twórcami, a doświadczonymi pracownikami branży i badaczami. Plenum, ul. Elektryków / GDAŃSK

więcej informacji

31.07 g.13.00

Klasyka dla smyka

Instrumenty, śpiew, muzyka mistrzów i melodie znane najmłodszym! Znakomita zabawa : Konkursy, wspólne poznawanie świata dźwięków i kryjących się w nim tajemnic! Wydarzenie muzyczne przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia wraz z opiekunami. Swobodna atmosfera i wspaniała podróż do świata klasyki dla małych odkrywców. Pozwól sobie i swojemu dziecku na doświadczanie Klasyki na 100czni!

więcej informacji

31.07 g.19.00

Klasyka gatunku

Głos ludzki – dzwon w piersi każdego z nas, akordeon – muzyczny kameleon i przebój scen XXI wieku, fortepian - orkiestra w pigułce i urządzenie wielofunkcyjne! W przestrzeni 100czni zabrzmią utwory złożone w nietuzinkową muzyczną opowieść w wykonaniach znakomitych artystów.

więcej informacji

11.09 g.17.00

Kody klasyki

Głos ludzki jak mawiają niektórzy - najdoskonalszy z instrumentów, Skrzypce - śpiewak wśród sobie podobnych instrumentów strunowych a fortepian - orkiestra w pigułce! W przestrzeni 100czni zabrzmią utwory złożone w nietuzinkową muzyczną opowieść w wykonaniach znakomitych artystów.

więcej informacji

trwa

Utopia Elektryków

𝙐𝙏𝙊𝙋𝙄𝘼 ELEKTRYKÓW DZIAŁA TAK: ☁ środy, czwartki od 16:00 do 24:00, ☁ piątki od 16:00 do 5:00 ☁ soboty od 12:00 do 5:00 oraz niedziele od 12:00 do północy. W weekendy gramy od 20:00 i tańczymy na 3⃣ scenach (Elektryków, PLENER 33, B90), do Waszej dyspozycji są też kulinarny hub W4 Food Squat z 2 barami, a także Dystans, MOJA WINA i Nie Przelewki. Wlotki w weekend: FREE do 22:00, później 20 PLN dostępne na bramce. 🕊

więcej informacji

kończy sezon

100cznia

Time to say goodbye 👋. Lato zasługuje na zacne zakończenie przy Djskich setach We Love Beats + DJ NOZ aka eNOZet człowieku i DJ DML, koncercie Błoto, drinach z Ballantine's i najlepszej obstawie gastro! Rezerwujcie termin, bo kolejny weekend będzie zamknięciem plenerowego sezonu na 100czni 🥲.

więcej informacji

non stop

SoSalsa

Solidarity of Salsa – SO!Salsa to Twoja przestrzeń tańca w sercu Gdańska.

więcej informacji

Cyklicznie

Ceramika w naturalnym wydaniu

Warsztaty ceramiki to pojedyncze spotkania w ramach Stoczniowej Pracowni Ceramicznej Nomad Ceramics. Można w nich uczestniczyć systematycznie lub jednorazowo. Zajęcia dedykowane są osobom na każdym poziomie, program nauczania i tempo pracy dostosowywane są bowiem indywidualnie do każdego kursanta. Niemniej każdy zdobędzie wiedzę na temat różnych rodzajów gliny, metod pracy, wykorzystywanych narzędzi, technik zdobniczych. Powstałe prace są wypalane na miejscu w piecu ceramicznym, po obróbce, zdobieniu i powtórnym wypale uczestnicy zabierają je do domu. Do zajęć można dołączyć w każdym terminie. Zajęcia będą się odbywały systematycznie w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę, przynajmniej do końca listopada:)

więcej informacji

O SCGCentrum wydarzeń

Zobacz więcej