SCG — przestrzeń otwarta dla ludzi.

Dzisiaj Stocznia Centrum Gdańsk to uniwersalna, żywa przestrzeń tworzona głównie przez lokalną społeczność. Pełna energii i nastawiona na przyszłość. Miejsce, w którym człowiek i jego potrzeby są najważniejsze, a wszystkie funkcje są zharmonizowane, tworząc spójny ekosystem.

Ceramika

Glina i Wino Warsztaty ceramiczne dla każdego! Gdańsk, ul. Elektryków 132b techniki lepienia: 14 stycznia godz. 18-20 19 stycznia godz. 18-20 21 stycznia godz. 18-20 26 stycznia godz. 18-20 28 stycznia godz. 18-20 techniki szkliwienia: 21.stycznia godz. 15.30-17.30 28 stycznia godz. 15.30-17.30 koszt warsztatów: 150zł

więcej informacji

kończy sezon

100cznia

Time to say goodbye 👋. Lato zasługuje na zacne zakończenie przy Djskich setach We Love Beats + DJ NOZ aka eNOZet człowieku i DJ DML, koncercie Błoto, drinach z Ballantine's i najlepszej obstawie gastro! Rezerwujcie termin, bo kolejny weekend będzie zamknięciem plenerowego sezonu na 100czni 🥲.

więcej informacji

Cyklicznie

Ceramika w naturalnym wydaniu

Warsztaty ceramiki to pojedyncze spotkania w ramach Stoczniowej Pracowni Ceramicznej Nomad Ceramics. Można w nich uczestniczyć systematycznie lub jednorazowo. Zajęcia dedykowane są osobom na każdym poziomie, program nauczania i tempo pracy dostosowywane są bowiem indywidualnie do każdego kursanta. Niemniej każdy zdobędzie wiedzę na temat różnych rodzajów gliny, metod pracy, wykorzystywanych narzędzi, technik zdobniczych. Powstałe prace są wypalane na miejscu w piecu ceramicznym, po obróbce, zdobieniu i powtórnym wypale uczestnicy zabierają je do domu. Do zajęć można dołączyć w każdym terminie. Zajęcia będą się odbywały systematycznie w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę, przynajmniej do końca listopada:)

więcej informacji

O SCGCentrum wydarzeń

Zobacz więcej