SCG — przestrzeń otwarta dla ludzi.

Dzisiaj Stocznia Centrum Gdańsk to uniwersalna, żywa przestrzeń tworzona głównie przez lokalną społeczność. Pełna energii i nastawiona na przyszłość. Miejsce, w którym człowiek i jego potrzeby są najważniejsze, a wszystkie funkcje są zharmonizowane, tworząc spójny ekosystem.

Sezon

SUPERNOVA: SQUARE

Ulica Elektryków powraca na horyzont zdarzeń z całą mocą! ⚡⚡⚡ W tym sezonie ponownie możecie odwiedzać wszystkie 6 przestrzeni z naszej galaktyki: Elektryków + Plener 33 + B90 + Drizzly Grizzly + W4 Food Squat + Plenum)

więcej informacji

trwa

Sezon na 100czni

Z chłopakiem, dziewczyną, ekipą, rodziną czy solo – wpadajcie do nas w dowolnych konstelacjach od wtorku do niedzieli. 🔜💯

więcej informacji

9-13.09

Projekt Stocznia

Projekt Stocznia to dziewięciodniowe warsztaty projektowe organizowane przez fundację CUMY i SARP Młodzi we współpracy z Miastem Gdańsk, Politechniką Gdańską, Stocznia Cesarska Development i SCG Stocznia Centrum Gdańsk

więcej informacji

Sezon 2021

transformARTor

Ruszamy z serią wydarzeń "transformARTor". Akcja dzieje się na budynku stacji elektrycznej na terenie 100CZNI. Kuratorem wydarzeń jest Krik Kong - trójmiejski twórca street art\graffiti i jednocześnie autor muralu okalającego nasz transformator z każdej strony. Krik co miesiąc zapraszać będzie któregoś ze swoich ulubionych artystów związanych ze sztuką ulicy żeby domalowali się do muralu, dzięki czemu co miesiąc będzie można podziwiać ciekawą i stylową kolaborację obu malarzy.

więcej informacji

O SCGCentrum wydarzeń

Zobacz więcej