SCG — przestrzeń otwarta dla ludzi.

Dzisiaj Stocznia Centrum Gdańsk to uniwersalna, żywa przestrzeń tworzona głównie przez lokalną społeczność. Pełna energii i nastawiona na przyszłość. Miejsce, w którym człowiek i jego potrzeby są najważniejsze, a wszystkie funkcje są zharmonizowane, tworząc spójny ekosystem.

27.04

100cznia otwiera sezon

Koncert otwarcia to projekt, który w tym roku zgarnął chyba wszystko co było do zgarnięcia w branży muzycznej - od trzech Fryderyków, po Paszport Polityki. W sobotę 27 kwietnia sezon na 100czni zaczynamy występem składu ŁONA x KONIECZNY x KRUPA z materiałem z płyty 'TAXI'.

więcej informacji

10.05

Otwarcie ulicy Elektryków

Elektryków startuje na nowy sezon, z mocnym impetem. Tegoroczny program DIMENSIONS to sześć różnych scen i wielowymiarowy experience — na powietrzu, w środku, pod ziemią i na piętrze / rap, global, intensywność i uspokojenie. Współrzędne znacie. Wchodźcie w DIMENSIONS: 10/05/2024.

więcej informacji

19.05

Stocznie klasycznie

Czy muzyka klasyczna musi być nudna i trudna? Zdecydowanie nie! Przyjdź na koncerty w ramach Stoczni Klasycznej i przekonaj się, że klasyka może być naprawdę wciągająca! Daty koncertów: 19 maja 30 czerwca 8 września W każdym dniu po dwa koncerty: g. 13.00 koncert dla dzieci / 18.00 koncert dla dorosłych Miejsce: 100cznia Zapraszamy

więcej informacji

O SCGCentrum wydarzeń

Zobacz więcej